Blog Archives

Toidutermos Sagaform

Väike käepärane roostevabast terasest termos, mille kaane sees on väike kokkuvolditav lusikas. Suure kaela abil on seda lihtne puhastada ja see sobib suurepäraselt piknikutoiduga täitmiseks. Hoiab toitu ja jooki 24 tundi jääkülmas või 12 tundi kuumana. Maht 600 ml

Comments Off on Toidutermos Sagaform

Termospudel Thor sport

Vastupidav kahekordse seinaga roostevabast terasest termospudel, mis võimaldab teie joogil püsida külmana 48 tundi ja kuumana vähemalt 12 tundi. Konstruktsioon hoiab ära ka pudeli väliskülje kondenseerumise. Trendikas, vastupidav pulbervärv. Roostevabast terasest keeratav valgumiskindel kaas vastupidava roostevabast terasest aasaga. Lai ava mugavaks täitmiseks ja valamiseks. Ideaalne jääkuubikute jaoks. Maht on 650ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Thor sport

Termospudel Vasa sport

Hoiab joogi kuumana 12 h ja külmana 48 h. Topeltseinaga ja valmistatud 18/8 roostevabast terasest  ja vasega kaetud siseseinaga. Maht on 500ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Vasa sport

Termospudel Vasa marmor

Hoiab joogi kuumana 12 h ja külmana 48 h. Topeltseinaga ja valmistatud 18/8 roostevabast terasest  ja vasega kaetud siseseinaga. Pudelil on loodusliku marmori välimus. Maht on 500ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Vasa marmor

Termospudel Vasa puit

Hoiab joogi kuumana 12 h ja külmana 48 h. Topeltseinaga ja valmistatud 18/8 roostevabast terasest  ja vasega kaetud siseseinaga. Pudelil on loodusliku puidu välimus. Maht on 500ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Vasa puit

Jalgratta parandusriist Norquay

Norquay 17-funktsionaalne rattaparandusriist. 17 tööriista ja funktsiooni abil on teil kõik vajalik olemas, kui olete silmitsi jalgrattaprobleemidega. Sellel tööriistal on 6 erinevas suuruses mutrivõtit. Alumiiniumplaatidel on tekstuuriga alad täiuslikuks haardumiseks. Pakitud Elevate kinkekarpi. Eksklusiivne disain. Alumiinium, roostevaba teras.

Comments Off on Jalgratta parandusriist Norquay

Termostass Easy lock

Topelt seinaga roostevabast terasest termoskruus, mis hoiab jooki soojas kuni 5 tundi või jahutab kuni 15 tundi. Kaas on lukustatav ja hoiab ära igasuguse lekkimise või mahavoolamise ohu. Kaant on optimaalse hügieeni tagamiseks lihtne puhtana hoida ja seda saab isegi nõudepesumasinas pesta. Kruusi ainulaadne disain võimaldab teil ühe käega mugavalt ja ohutult juua otse kruusist. Kruusi suurus sobib igasse autojookide hoidjasse. Maht: 300 ml.

Comments Off on Termostass Easy lock

Termostass Swiss Peak Elite

Swiss Peak Elite seeria on vaakumisolatsiooni ja topeltseintega 18/8 klassi roostevabast terasest. Pulbervärvitud must värv on loodud kestma! Siin pole pleekimist ega pragunemist! Sisemine sein on kaetud vasega, et joogid püsiksid kuumad 8 tundi ja külmad 24 tundi. Lekkekindel lukustatav kaas ja käsitsi pestav. Sisu 300 ml.

Comments Off on Termostass Swiss Peak Elite

Termos Pole

Topelt seinaga roostevabast terasest termos. Sellel on kaane ülaosale sisseehitatud LED-puutetermomeeter ja sees teesõel. Komplekti kuulub 1 CR 2450 patarei. Lekkekindel. Maht: 450 ml.

Comments Off on Termos Pole

Termos Patagonia

Topelt seinaga roostevabast terasest termos koos täiendava teefooliumiga. Maht 425 ml.

Comments Off on Termos Patagonia

Termos Chan Bamboo

Topelt seinaga roostevabast terasest termos bambuskattega. Maht 400 ml. Kuna bambus on looduslik toode, siis võib toote värvis ja suuruses esineda väikseid erinevusi, mis võib mõjutada kaunistuse lõpptulemust.

Comments Off on Termos Chan Bamboo