Blog Archives

Pastapliiats Nash Bamboo

Pastapliiats bambusest kestaga, kroomitud klambri ja ABS-plastist detailidega. Bambusest materjali värv võib varieeruda.

Comments Off on Pastapliiats Nash Bamboo

Termospudel Vasa sport

Hoiab joogi kuumana 12 h ja külmana 48 h. Topeltseinaga ja valmistatud 18/8 roostevabast terasest  ja vasega kaetud siseseinaga. Maht on 500ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Vasa sport

Vihmavari Visibrella

23 tolli ( Ø103 cm) manuaalselt avatav tuulekindel vihmavari kõrge helkiva polüesterkangaga, fiiberklaas vars ja ribid. Mustad plastikust otsad. Must kummeeritud käepide. Käsitsi sulgemine. EN13356 sertifitseeritud.

Comments Off on Vihmavari Visibrella

Jalgratta kell Tringtring

Teavitage kaasliiklejaid selle alumiiniumist jalgrattakellaga. Sellel on suur dekoreerimisala ning on saadaval erinevates värvitoonides, mistõttu on see ideaalne kingitus ka noorematele jalgratturitele.

Comments Off on Jalgratta kell Tringtring

Termostass Easy lock

Topelt seinaga roostevabast terasest termoskruus, mis hoiab jooki soojas kuni 5 tundi või jahutab kuni 15 tundi. Kaas on lukustatav ja hoiab ära igasuguse lekkimise või mahavoolamise ohu. Kaant on optimaalse hügieeni tagamiseks lihtne puhtana hoida ja seda saab isegi nõudepesumasinas pesta. Kruusi ainulaadne disain võimaldab teil ühe käega mugavalt ja ohutult juua otse kruusist. Kruusi suurus sobib igasse autojookide hoidjasse. Maht: 300 ml.

Comments Off on Termostass Easy lock

Termos Pole

Topelt seinaga roostevabast terasest termos. Sellel on kaane ülaosale sisseehitatud LED-puutetermomeeter ja sees teesõel. Komplekti kuulub 1 CR 2450 patarei. Lekkekindel. Maht: 450 ml.

Comments Off on Termos Pole

Termos Patagonia

Topelt seinaga roostevabast terasest termos koos täiendava teefooliumiga. Maht 425 ml.

Comments Off on Termos Patagonia