Blog Archives

Piknikukorv Mimbre

Punutud piknikukorvikomplekt kahele. Kaasas on 1 pudeliavaja, 2 roostevabast terasest lusikat, kahvlid ja noad, 2 keraamilist taldrikut, 2 klaasi ja 2 salvrätikut. Kõik kenasti kaane külge kinnitatud, nii et kogu korvi saab täita maitsvate toitude ja jookidega. Lihtne kaasa võtta. Õues aja veetmine pikniku või grillimise ajal on alati suurepärane kogemus. Lõõgastav ja hõlpsalt kulgev õuesolek on suurepärane viis pere ja sõpradega kvaliteetseks ajaveetmiseks.

Comments Off on Piknikukorv Mimbre

Termospudel Vasa puit

Hoiab joogi kuumana 12 h ja külmana 48 h. Topeltseinaga ja valmistatud 18/8 roostevabast terasest  ja vasega kaetud siseseinaga. Pudelil on loodusliku puidu välimus. Maht on 500ml. Avenue kinkekarbis.

Comments Off on Termospudel Vasa puit

Kõlar Shae

Nautige Shae Bluetooth®-kõlari erakordset heli. Kõlaril on pehme puudutus, kuid see sisaldab 5-vatist kõlarit. Sisseehitatud muusikajuhtimine ja mikrofon võimaldavad teil muusikat ja konverentskõnesid juhtida ükskõik millisest kohast. Ülemine pesa mahutab kindlalt kõiki suuremaid nutitelefone. Bluetooth® tööulatus on 10 meetrit. Komplekti kuulub micro USB-USB laadimiskaabel ja 3,5 mm helikaabel. Maksimaalse helitugevuse taasesitusaeg on kuni 3 tundi ja kõlari täielikuks laadimiseks kulub 3 tundi. ABS plastik, polüester, mahagonipuu.

Comments Off on Kõlar Shae

Kõlar-laadija Wooden

Wooden Bluetooth® kõlar sobib ideaalselt kontorisse või koju. Kõlari 3-vatine väljund tekitab kristallselge heli. Lisaks on kõlari ülaosas juhtmevaba laadimispadi. See on võimeline laadima iga traadita laadimisega ühilduvat seadet. Sisseehitatud 1200 mAh aku hoiab muusikat mängimas üle 6 tunni. Sisseehitatud muusikajuhtimine ja mikrofon käed-vabad tööks. Bluetooth® tööulatus on 10 meetrit (33 jalga). Bluetooth® versioon 4.2. Valmistatud päris puidust. Seetõttu võib iga kõlari välimus pisut erineda. Premium Avenue kinkekarbis. ABS plastik, mahagonipuu.

Comments Off on Kõlar-laadija Wooden